Archive

Fethiye' den çıkıp araçlarımızla rafting turumuz için Dalaman' a 1 saat kadar yol gidiyoruz daha sonrasında grup halinde Rafting turumuz başlıyor. Dağların arasındaki buz gibi sularda saatlerce raftinge yapıp hem eğleniyoruz hem dalamanın doğal güzelliklerinin arasında keyifli vakit geçiriyoruz.

Jeep safari turumuz için sabah 08:15 civarın sizi kaldığınız otelden üstü açık araçlarımızla alıyoruz. Alınış saati bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Safari turuna gelirken denize gider gibi hazırlanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Turumuzda Gizlikent şelalesi, Saklıkent kanyonu ve çamur banyosu olmak üzere 3 farklı durağımız bulunmakta.

Özel tekne turumuzun başlangıcı için size tavsiye ettiğimiz saat 09:30-10:00 arasıdır. Turumuzda teknede sizin haricinizde sadece tekne çalışanı olarak 2-3 kişi bulunur. Teknemiz eşliğinde 4 farklı noktada yüzme moları veriyoruz bu koyların isimleri sırasıyla Akvaryum koyu, Turunç koyu, Samanlık koyu, Hillside koyu.

Paraşüt aktivitesi için deneyimli pilotlarımızla transfer aracında tanışıyorsunuz devamında araçlarımızla Babadağ’a 2000 metreye çıkıyoruz. Pilotlarımız atlayış sırasında yapmanız ve yapmamanız gereken şeyler hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra 2000 metreden pilot eşliğinde uçuş gerçekleştiriyoruz. Uçuşunuz yaklaşık 30 dakika sürmektedir inişiniz Ölüdeniz bölgesindeki Belcekız plajına gerçekleşir.

Turumuz yarım günlük bir aktivitedir. Günün 3 farklı saatinde gerçekleşir ve tur saatleri müsaitliğe göre değişim göstermektedir. Çok keyifli eğlenceli bir tur olan atv turumuz totalde 3 saat sürer, tur içerisinde ATV kullanma süreniz 1 saat 30 dakikadır. Atv araçlarımızı iki kişi (double) ya da tek kişi (single) olarak kullanabilirsiniz.

Turumuz yarım günlük yani toplamda 3 saatlik bir aktivitedir. Köy içerisinde kuş sesleri eşliğinde sessiz dingin bir zaman geçirmek isterseniz bu tur tam size göre.  Turumuza transferiniz dahildir. Sizin seçtiğiniz seansta otelden alıp geri bırakıyoruz.