Archive

Ölüdeniz tekne turumuz için misafirlerimizi otellerinden saat 10:00-10:15 arasında almaktayız. Alınış saatiniz otelin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Ardından transfer araçlarımız ile misafirlerimizi Ölüdeniz Belcekız plajında olan teknemize götürüyoruz. Teknemiz konsept gereği aile teknesidir.

Fethiye' den çıkıp araçlarımızla rafting turumuz için Dalaman' a 1 saat kadar yol gidiyoruz daha sonrasında grup halinde Rafting turumuz başlıyor. Dağların arasındaki buz gibi sularda saatlerce raftinge yapıp hem eğleniyoruz hem dalamanın doğal güzelliklerinin arasında keyifli vakit geçiriyoruz.

Jeep safari turumuz için sabah 08:15 civarın sizi kaldığınız otelden üstü açık araçlarımızla alıyoruz. Alınış saati bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Safari turuna gelirken denize gider gibi hazırlanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Turumuzda Gizlikent şelalesi, Saklıkent kanyonu ve çamur banyosu olmak üzere 3 farklı durağımız bulunmakta.

Tatilinize geleneksel Türk hamamiyla başlayın.Güneşe çıkmadan ölü derilerinizi atıp yol yorgunluğunuzu atmanızı öneririz.hem daha iyi guneslenirsiniz hem de tatile zinde başlarsınız.

Teknemiz konsept gereği müzikli, eğlenceli bir teknedir. Ölüdeniz tekne turumuzda 5 farklı durakta yüzme molası vermekteyiz. Bu duraklar sırasıyla Kelebekler vadisi, Develer plajı, Soğuk su koyu, Akvaryum koyu ve son olarak St.Nicholas adası (Gemiler koyu). Yüzme molalarımız her durakta yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Teknemiz yelkenli bir teknedir ve Fethiye limanından hareket eder. Turumuz sabah 09:45-10:00 arası sizi otelden transfer aracıyla almamızla başlar. Teknemiz 11:00 gibi hareket eder ve 5 farklı durakta yüzme molası vermekteyiz, bu duraklar sırasıyla Yassıcalar, Tavşan adası, Kızılada, Katrancı koyu ve Göcek koyudur.

Özel tekne turumuzun başlangıcı için size tavsiye ettiğimiz saat 09:30-10:00 arasıdır. Turumuzda teknede sizin haricinizde sadece tekne çalışanı olarak 2-3 kişi bulunur. Teknemiz eşliğinde 4 farklı noktada yüzme moları veriyoruz bu koyların isimleri sırasıyla Akvaryum koyu, Turunç koyu, Samanlık koyu, Hillside koyu.

Dalyan turumuz haftanın belirli günleri yapılmaktadır bu günler; pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleridir. Dalyan turu için aracımız sizi kaldırığınız yerden sabah 08:30-09:00 arasında alır. Alınış saatiniz kaldığınız bölgeye göre değişiklk göstermektedir. Tur boyunca Profesyonel turist rehberi eşliğinde hizmet vermekteyiz. Turun başlangıcında ilk önce fethiyeden dalyana 45 dakikalık bir yol gidiyoruz.

Turumuz için profesyonel turist rehberi eşliğinde araçlarımız sabah 06:30 da sizi kaldığınız otelinizden alıyor. Pamukkaleye yolumuz Fethiye' den 3 saat 30 dakika sürmektedir. Turumuza öğlen yemeğiniz ve sabah kahvaltınız dahildir. Yolda kahvaltı molamızı verdikten sonra ilk önce Pamukkale Travertenleri'ni geziyoruz. Ardından Hierapolis antik kentine geçiyoruz.