Archive

Ölüdeniz tekne turumuz için misafirlerimizi otellerinden saat 10:00-10:15 arasında almaktayız. Alınış saatiniz otelin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Ardından transfer araçlarımız ile misafirlerimizi Ölüdeniz Belcekız plajında olan teknemize götürüyoruz. Teknemiz konsept gereği aile teknesidir.

Fethiye' den çıkıp araçlarımızla rafting turumuz için Dalaman' a 1 saat kadar yol gidiyoruz daha sonrasında grup halinde Rafting turumuz başlıyor. Dağların arasındaki buz gibi sularda saatlerce raftinge yapıp hem eğleniyoruz hem dalamanın doğal güzelliklerinin arasında keyifli vakit geçiriyoruz.

Turumuzun başlamasından itibaren Fethiye’ nin doğa harikası güzelliklerinin arasında 1 eğitim dalışı 2 kerede 20 dakikalık dalış yapıyoruz. Tur boyunca alanında profesyonel eğitmenlerimiz size hizmet vermektedir.

Jeep safari turumuz için sabah 08:15 civarın sizi kaldığınız otelden üstü açık araçlarımızla alıyoruz. Alınış saati bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Safari turuna gelirken denize gider gibi hazırlanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Turumuzda Gizlikent şelalesi, Saklıkent kanyonu ve çamur banyosu olmak üzere 3 farklı durağımız bulunmakta.

Teknemiz konsept gereği müzikli, eğlenceli bir teknedir. Ölüdeniz tekne turumuzda 5 farklı durakta yüzme molası vermekteyiz. Bu duraklar sırasıyla Kelebekler vadisi, Develer plajı, Soğuk su koyu, Akvaryum koyu ve son olarak St.Nicholas adası (Gemiler koyu). Yüzme molalarımız her durakta yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Teknemiz yelkenli bir teknedir ve Fethiye limanından hareket eder. Turumuz sabah 09:45-10:00 arası sizi otelden transfer aracıyla almamızla başlar. Teknemiz 11:00 gibi hareket eder ve 5 farklı durakta yüzme molası vermekteyiz, bu duraklar sırasıyla Yassıcalar, Tavşan adası, Kızılada, Katrancı koyu ve Göcek koyudur.

Özel tekne turumuzun başlangıcı için size tavsiye ettiğimiz saat 09:30-10:00 arasıdır. Turumuzda teknede sizin haricinizde sadece tekne çalışanı olarak 2-3 kişi bulunur. Teknemiz eşliğinde 4 farklı noktada yüzme moları veriyoruz bu koyların isimleri sırasıyla Akvaryum koyu, Turunç koyu, Samanlık koyu, Hillside koyu.

Hız teknesi turumuz haftanın her günü vardır. Ölüdeniz sahilinden kalkan hız teknesi turumuz özel teknedir. Maksimum kapasitesi 4 kişidir. 2 saat veya isteğe bağlı 3 saat olarak değişiklik göstermektedir. Turumuza transferiniz gidiş dönüş olarak dahildir.

Turumuz yarım günlük bir aktivitedir. Günün 3 farklı saatinde gerçekleşir ve tur saatleri müsaitliğe göre değişim göstermektedir. Çok keyifli eğlenceli bir tur olan atv turumuz totalde 3 saat sürer, tur içerisinde ATV kullanma süreniz 1 saat 30 dakikadır. Atv araçlarımızı iki kişi (double) ya da tek kişi (single) olarak kullanabilirsiniz.

Turumuz yarım günlük yani toplamda 3 saatlik bir aktivitedir. Köy içerisinde kuş sesleri eşliğinde sessiz dingin bir zaman geçirmek isterseniz bu tur tam size göre.  Turumuza transferiniz dahildir. Sizin seçtiğiniz seansta otelden alıp geri bırakıyoruz.