Dalyan İztuzu Plajı

separator
Fiyat Tüm Gün
İncele

Dalyan İztuzu Plajı

Kişi Başı

Dalyan turumuz haftanın belirli günleri yapılmaktadır bu günler; pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleridir. Dalyan turu için aracımız sizi kaldırığınız yerden sabah 08:30-09:00 arasında alır. Alınış saatiniz kaldığınız bölgeye göre değişiklk göstermektedir.

Tur boyunca Profesyonel turist rehberi eşliğinde hizmet vermekteyiz. Turun başlangıcında ilk önce fethiyeden dalyana 45 dakikalık bir yol gidiyoruz. Dalyana vardığımızda küçük dalyan çayı teknelerine binip günümüzü başlatıyoruz. Tekneler eşliğinde ilk durağımız doğal kükürt özlü çamur banyosu. Çamur cildiniz için oldukça faydalı olup, egzama gibi rahatsızlıklara çok iyi gelmektedir. Çamur banyosundan sonra sıcak su havuzu ve duşlarımız bulunmaktadır.

Çamur banyosunda keyifli vakit geçirmemizin ardından yine teknelerimizle dalyan çayı üzerinde bulunan Kaunos kral mezarlarının önünde anlatım ve 15-20 dakikalık fotoğraf çekilme molası veriyoruz. Bu molamızın ardından öğlen yemeğimiz için restoranımıza geçiyoruz.  İçecekleriniz veya dalyanda meşhur olan mavi yengeç denemek isterseniz bunlar ekstradır.

Yemeklerimizide yedikten sonra son durağımız olan ve caretta caretta kaplumbağalarınıda görebileceğiniz tamamen altın rengi kumlardan oluşan iztuzu plajına gidiyoruz. İztuzu plajı aynı zamanda caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama noktasıdır.

Burada da 1 saat 30 dakika mola verdikten sonra teknemizle araçlarımıza dönüp otellerimize geçiyoruz.

 

Sezon Başlangıcı: 1 Mart 2023

 

Not: Bu Tur deneyimini bizimle yaşamak için önce uygunluğa göre Rezervasyon yapmalısınız. Sonrasında Turu satın almanızın ardından Rezervasyonunuz onaylanacaktır.

Tüm Gün
0++ Yaş
 • Lokasyon
 • Transfer
  Fethiye Bölgesi
 • Başlangıç-Bitiş
  08:30 - 17:30
 • Uygun Günler
  Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi
 • İhtiyaçlar
  Mayo, Güneş kremi, Havlu
 • Dahil Olanlar
  Tur Rehberi
  Yemek
 • Dahil Olmayanlar
  Fotoğraf
  İçeçecekler
  Kahvaltı
  Saklıkent ve Gizlikent Giriş Ücretleri
  Sigorta
  Su Tabancaları
  Transfer
  Ülke Vize Ücreti (Vize yoksa)
  Video
  Zipline-Rafting Aktiviteleri

Değerlendir